Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
Ekonomické evidence

Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.


Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Představte si softvare vytvořený přímo pro vás.
Kolik času vám ušetří? Kolik peněz? 

Funkční a efektivní. Jedinečný jako vaše podnikání. Software, který roste spolu s vámi. Přesně takový vám navrhneme. Custom made software vyvíjíme již přes 20 let

Ekonomické evidence

Řešíte poptávky, objednávky, faktury, platby, rozpočty. Potřebujete evidenci skladu, zaměstnanců, vyhodnocení efektivity, ekonomické přehledy. Klik. A všechno máte pod kontrolou.

Webové aplikace

Jezdíte za klienty. Pracujete z domova. Zabezpečená databáze plnohodnotně pracující na internetu vám umožní mít všechny informace po ruce. Třeba ve vašem mobilu. Jednoduše, rychle.

Správa sítí

Vaše podnikání jede na plný plyn. Výkon počítačů vás nesmí brzdit. Navrhneme a vytvoříme efektivní firemní síť, dodáme hardware, který skutečně využijete. Pohlídáme, aby vše pracovalo na 100%.

Webové prezentace

Máte web. Lidé o něm vědí, ale zakázky se nehrnou? Navrhneme úpravu tak, aby fungoval. Změníme návštevníky v zákazníky a z vašeho webu uděláme výkonného prodejce.

PŘÍKLADY REALIZOVANÝCH PROJEKTŮVyrábíme software na zakázku, možná hledáte něco podobného


Notice: Only variables should be assigned by reference in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/modules/mod_responsive_scroller/mod_responsive_scroller.php on line 29

Bezpečně vás provedeme celým procesem

Smyslem naší práce je podpořit tu vaši. Vytváříme systémy, které zapadnou do vašeho podnikání a usnadní každodenní činnosti. Zavádění nových programů může být oříšek.
S námi to zvládnete.

 

1. SPOLEČNĚ PROMYSLÍME

Zajímá nás, s čím se potýkáte. Pečlivě s vámi probereme váš záměr, vysledujeme procesy, které vám software může usnadnit. Přijdeme s konkrétním řešením. Abyste už nikdy nemuseli vytvářet doprovodné tabulky v Excelu.

2. Vytvoříme prototyp

Vybereme technologii, která se nejlépe přizpůsobí vašemu stylu. Navrhneme přehlednou aplikaci, naplníme ji zkušebními daty. Spolu s vámi doladíme detaily a výkon.

3. Důkladně otestujeme

Komplikace se zaváděním nových programů jsou nepříjemné. Ze všech sil se snažíme vychytat všechny mouchy. Než vám předáme finální verzi, bude mít software za sebou serii důkladných testování.

4. Nainstalujeme aplikaci

Precizně zpracovaný software nainstalujeme do všech počítačů. Pro webovou aplikaci zajistíme zabezpečený prostor na internetu. Samozřejmostí je převod vašich stávajících dat. Žádné zdržování, hned můžete pracovat.

5. Proškolíme obsluhu

Vás i všechny, kdo budou používat, provedeme novou aplikací krok za krokem. Je pro nás zásadní, abyste program rádi a plně využívali. První dny provozu budeme k dispozici a dohlédneme na hladký průběh.

6. Servisujeme a aktualizujeme

Svět se mění čím dál rychleji. S ním i požadavky na software. Nečekejte, až vyjde nová aktualizace, která možná splní vaše požadavky. Úpravy vytvoříme rychle, přesně, jak potřebujete. Protože obchod nepočká.

Spedice

Alt Text

Komplexní software pro dopavce.

Compendium

Alt Text

Jednoduchý fakturační software pro podnikatele.

Nemusíte být účetní, abyste dokázali vystavit fakturu za vaši práci. Vyberte komu fakturujete, napište za co, kolik a jakým způsobem má být uhrazeno. Doklad pošlete jednoduše e-mailem nebo vytisknete. Stálé klienty ukládáte do databáze, abyste nemuseli pokaždé vyplňovat. Přehled vydaných faktur máte k dispozici na jedno kliknutí.

Kolik to bude stát?

Možná vás překvapí, že aplikace na míru vás vyjde jen o málo víc než balíček licencovaného sériového softwaru.
Custom software bude vždy pracovat rychleji a efektivněji. A s ním i vaše firma.
Otázka tedy zní: "Můžete si dovolit nemít takový software?"

Nabízíme více možností financování včetně dlouhodobého pronájmu s platbou na měsíční bázi.
Počáteční náklady mohou být skutečně minimální.

CHCI PŘESNOU NABÍDKU

PROČ VYBRAT DASTEC?Víme, co děláme. A děláme to mile.

KLIENTI S NÁMI SPOLUPRACUJÍ DLOUHODOBĚ

Jsme parta příjemných lidí. Naši klienti se stávají našimi přáteli. Staráme se o ně s láskou a respektem k jejich byznysu. Většina z nich nám postupně svěřila kompletní správu firemních i soukromých počítačů. Vážíme si toho.

DĚLÁME PROGRAMY PRO LIDI, NE PRO AJŤÁKY

Nespadli jsme z jiné planety. Vyrábíme přehledný, uživatelsky přívětivý software s intuitivním ovládáním. Řekněte nám, jaké výstupy potřebujete, a budete je tam mít. Rychle a bez chyb.

POMOC VZDÁLENÁ 2 KLIKY

Víme, že výpadek systému může znamenat ztrátu důležitého obchodu. K vašim počítačům zřídíme vzdálenou pomoc. Pokud problém nastane, řešíme hned. Dáte si kafe a my vám to zatím opravíme. Složitější aktualizace provádíme mimo vaší pracovní dobu, abychom nerušili. Nejlepší ajťák je totiž takový, o kterém nevíte.

Poznejte tým dastec.czJsme nadšení profíci. Na IT jsme vyrostli a nepřestává nás bavit.

Zaujali jsme vás?  Napište nám

1 dastec bila200

IT řešení na míru a technologie pro ozvučení vašich akcí.

Fakturační údaje:
Mgr. Jan Kocáb
Kynského 126, 274 01 Slaný
IČ: 62983890
DIČ: CZ7305150688

Jsme plátci DPH.

VOLEJTE, PIŠTEChcete se zeptat? Jsme tu.

(+420) 603 507 060

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mapa

VZDÁLENÁ POMOCPojďme se na to podívat..

Stahněte si vzdálenou pomoc.

Váš ajťák se k vám za minutku teleportuje.

KLIK