Sample Menu

Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Městské slavnosti Slaný

Alt Text

Jarní slavnosti, kde si zábavu najde každý. Celodenní kulturní program probíhající současně na několika podiích zahrnuje hudební produkci kapel, dobová divadelní představení, slavnostní průvody a ceremonie, program pro nejmenší a historický jarmark. Dastec akci již řadu let zajišťuje po technické stránce. Dodáváme pódia a hlediště pro diváky, ozvučení a osvětlení, mobilní agregáty, sanitární zařízení a bezpečnostní hrazení.

Varhany znějící

Alt Text

Mezinárodní varhanní festival, který představuje vzácné historické varhany v kostelích a klášterech středních Čech a významné evropské varhaníky. Z každého ročníku vzniká žívá audionahrávka. Dastec se podílí na zajištění videopřenosu z kostelního kúru na plátno před diváky, dodávku elektrocentrály a rozšíření kapacity míst pro diváky.

Český pohár v boulderingu

Alt Text

Seriál nejvyšších závodů v lezení na umělé stěně zahrnnující i Mistrovství ČR. Každé kolo se koná na jiném místě, vždy s bohatým doprovodným programem, který ze závodů vytváří velkolepou nekolikadenní podívanou. Dastec dodává techniku na většinu kol. Zajišťujeme kompletní ozvučení celé akce, propojení počítačů pořadatelů, rozhodčích, časomíry a velkoplošných obrazovek do interní počítačové sítě a nasvícení lezecké stěny. Pomáháme také se zajištění doprovodné hudební produkce.

Music on the Square

Alt Text

Letní festival hudebních koncertů různých stylů a žánrů. Po celé prázdniny, každý páteční večer na náměstí TGM ve Slaném, již 11 let. Staráme se o to, aby celé náměstí dobře slyšelo, diváci si měli kam sednout a kam odskočit. Náš osvětlovač podbarvuje hudbu a dodává večeru atmosféru.

Slánské jazzové dny

Alt Text

Prestižní feltival, který letos oslaví 50. ročník. Tradičně v listopadu se během tří dnů na několika místech představí výběr české jazzové scény a zahraničních hostů. Dastec dodává část zvukařské a osvětlovací techniky. Pro Jazz klub Slaný technicky zajišťujeme také doprovodné koncerty a akce v průběhu roku.

1 dastec bila200

IT řešení na míru a technologie pro ozvučení vašich akcí.

Fakturační údaje:
Mgr. Jan Kocáb
Kynského 126, 274 01 Slaný
IČ: 62983890
DIČ: CZ7305150688

Jsme plátci DPH.

VOLEJTE, PIŠTEChcete se zeptat? Jsme tu.

(+420) 603 507 060

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mapa

TWITTERZaujalo nás..

Dastec.cz
Evoluce elektronické komerce (infografika) https://t.co/uTgN6FpjZe prostřednictvím uživatele @justitcz
Dastec.cz
Inovace a novinky na českých i zahraničních eshopech https://t.co/xPmhRyFwMF prostřednictvím uživatele @Jan_Kvasnicka

VZDÁLENÁ POMOCPojďme se na to podívat..

Stahněte si vzdálenou pomoc.

Váš ajťák se k vám za minutku teleportuje.

KLIK