Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
Slánské jazzové dny

Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.


Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Warning: A non-numeric value encountered in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/plugins/system/helix/core/helix.php on line 548

Být vidět a dobře slyšet. To je, oč tu běží.

Komorní akce pro desítky lidí nebo megakoncert pro tisíce. Každý návštěvník uvidí vše, co chcete ukázat, uslyší každý tón a porozumí každému slovu.
To jsou špičkové line-array systémy nexo logo30s. Seznamte se.

Malé akce do 100 návštěvníků

Firemní večírky, zahradní párty, přednášky a odborné konference, uvedení produktu na trh, koncerty pro uzavřenou společnost, svatby. Malé akce, kde technika ochrání vaše hlasivky a udrží pozornost publika.

Večerní koncert pro stovky a tisíce

Kulturní a divadelní představení, koncert vaší kapely, plesy a společenské události. Celovečerní akce, kde očekáváte více hostů a všichni musí perfektně slyšet. Atmosféru dotvoří efektní nasvícení.

Festivaly, konference, sportovní akce

Celodenní a nekolikadenní akce, hudební festivaly, dny dětí, sportovní klání, velké firemní konference. Kromě zvuku a osvětlení možná oceníte počítačovou síť, online přenos na web a velkoformátové obrazovky či zajištění fotodokumentace.

Kompletní technické zajištění

Celková produkce na klíč. Zajištění kulturního programu, hudební produkce a všech technických požadavků včetně stavby pódií, dodávky elektrické energie, sanitárního zařízení, bezpečnostní agentury. Vhodné pro městské slavnosti, pivní festivaly apod.

KDE JSME SE MOHLI POTKATAkce, na kterých se pravidelně podílíme


Notice: Only variables should be assigned by reference in /mnt/web-data2/dastec_cz/public_html/www/modules/mod_responsive_scroller/mod_responsive_scroller.php on line 29
 • Seriál nejvyšších závodů v lezení na umělé stěně zahrnnující i Mistrovství ČR. Každé kolo se koná na jiném místě, vždy s bohatým doprovodným programem, který ze závodů vytváří velkolepou nekolikadenní podívanou. Dastec dodává techniku na většinu kol. Zajišťujeme kompletní ozvučení celé akce, propojení počítačů pořadatelů, rozhodčích, časomíry a velkoplošných obrazovek do interní počítačové sítě a nasvícení lezecké stěny. Pomáháme také se zajištění doprovodné hudební produkce.

  In Sound
  09-02
 • Jarní slavnosti, kde si zábavu najde každý. Celodenní kulturní program probíhající současně na několika podiích zahrnuje hudební produkci kapel, dobová divadelní představení, slavnostní průvody a ceremonie, program pro nejmenší a historický jarmark. Dastec akci již řadu let zajišťuje po technické stránce. Dodáváme pódia a hlediště pro diváky, ozvučení a osvětlení, mobilní agregáty, sanitární zařízení a bezpečnostní hrazení.

  In Sound
  09-02
 • Letní festival hudebních koncertů různých stylů a žánrů. Po celé prázdniny, každý páteční večer na náměstí TGM ve Slaném, již 11 let. Staráme se o to, aby celé náměstí dobře slyšelo, diváci si měli kam sednout a kam odskočit. Náš osvětlovač podbarvuje hudbu a dodává večeru atmosféru.

  In Sound
  09-02
 • Prestižní feltival, který letos oslaví 50. ročník. Tradičně v listopadu se během tří dnů na několika místech představí výběr české jazzové scény a zahraničních hostů. Dastec dodává část zvukařské a osvětlovací techniky. Pro Jazz klub Slaný technicky zajišťujeme také doprovodné koncerty a akce v průběhu roku.

  In Sound
  09-02
 • Mezinárodní varhanní festival, který představuje vzácné historické varhany v kostelích a klášterech středních Čech a významné evropské varhaníky. Z každého ročníku vzniká žívá audionahrávka. Dastec se podílí na zajištění videopřenosu z kostelního kúru na plátno před diváky, dodávku elektrocentrály a rozšíření kapacity míst pro diváky.

  In Sound
  09-02

Jaké služby zajistíme

Záleží nám na tom, aby vše proběhlo perfektně. S respektem přistupujeme ke každému, kdo něco tvoří a organizuje. I ta nejmenší akce si zaslouží dokonalé technické podmínky.
S pokorou a nadšením se budeme podílet i na té vaší.

 

Ozvučení

Špičková technika Line Array NEXO GEOM6, na větší akce Line Array NEXO GEOS12. Digitální pult Allen Heat, Yamaha, mikrofony Shure, Audix, Senheiser. Záruka přesného, precizního a vysoce konkrétního zvuku, který z vaší akce vytvoří příjemný zážitek. Ten rozdíl poznáte.

Osvětlení

Vše musí být dobře vidět. Jasně. Světlo a světelné efekty zároveň dotváří pocit z hudby a ovlivňuje celkovou atmosféru. Cit pro sílu okamžiku je hlavní předností zkušeného osvětlovače. Přesně takového máme v týmu. Je tu pro vás.

Technické požadavky

Hudebníci chtějí hrát na zastřešeném podiu, mít zázemí pro odpočinek. Aparatura a světla vyžadují dostatečný příkon elektřiny, návštěvníci uvítají čisté WC. Hodit se může mobilní oplocení. Technických požadavků je často víc, než čekáte. Bez obav je přehoďte na nás. Umíme.

Mobilní počítačová síť

Větší akce se bez IT neobejde. V místě vám vytvoříme mobilní počítačovou síť, aby spolu režie, pořadatelé, přenosové obrazovky, časomíra mohli komunikovat. Jednoduše, efektivně. Kolik kroků a šedin ušetří?

Reportážní služby

Chcete přenášet dění na pódiu na velkoformátovou obrazovku? Nebo posílat online stream na web? Potřebujete sestřihaný videozáznam nebo fotodokumentaci pro vaše partnery? I s tím dokážeme pomoci. Nebojte se zeptat.

Produkce

Akci připravíme kompletně včetně kulturního programu a kapely dle přání nebo možností rozpočtu. Připravte pro své obchodní partnery příjemný večer. Pořádejte městské slavnosti bez starostí. Využijte našich zkušeností a kontaktů.

Slánské jazzové dny

Alt Text

Prestižní feltival, který letos oslaví 50. ročník. Tradičně v listopadu se během tří dnů na několika místech představí výběr české jazzové scény a zahraničních hostů. Dastec dodává část zvukařské a osvětlovací techniky. Pro Jazz klub Slaný technicky zajišťujeme také doprovodné koncerty a akce v průběhu roku.

Kolik to bude stát?

Zapůjčení aparatury na drobnou akci vám díru do rozpočtu neudělá. Dodání a stavba ozvučovací a osvětlovací techniky s obsluhou na celý večer bude stát od několika až do desítek tisíc korun, v závislosti na velikosti akce. Komplet technické zajištění závisí na rozsahu požadavků.
Nabídka bude vždy individuální. 
Pořádáte dobročinnou akci? Jste nadační fond nebo neziskovka? Bereme ohled.

zavolejte nebo napište

Pokusíme se, aby se vaše požadavky a možnosti rozpočtu potkaly s naší nabídkou.

PROČ DASTEC PRO VAŠI AKCI?Protože technické záležitosti pak můžete pustit z hlavy.

ŠPIČKOVÝ APARÁT PRESTIŽNÍ ZNAČKY NEXO JE ZÁRUKOU

Line-array systémy NEXO ozvučují světové festivaly a koncertní turné největších kapel. Serie GEO M6, kterou používáme, je horká novinka značky NEXO, vyvinutá v roce 2014. Systém cílí zvuk přímo na posluchače a přenáší jej v nejčistčí možné formě, které lze v současnosti dosáhnout. Výsledkem je precizní zvuk bez šumů a odrazů. Shrnuto a podtrženo, uslyšíte dopadnout kapku potu z bubeníkova čela.

ZKUŠENOSTI.....K NEZAPLACENÍ

Umíme víc. Nejsme namyšlení nájemní zvukaři. Koncerty také produkujeme. Známe vaše starosti a umíme v tom chodit. Malé akce jsou pro nás balzámem na duši, velké výzvou, na kterou se vždy těšíme.

PŘIJEDEME PŘIPRAVENI

Dopředu po vás budeme chtít detailní program, stageplány a požadavky kapel. Jakmile dorazíme, poběží vše jako po drátkách. Stavba aparátu, nasvícení, zvukovka, váš program, bourání techniky. Vše v poklidu, přesto rychlostí motorové myši. Máme totiž Marka :).

Sound crew dastec.czPrototyp: zvukař, archetyp: muž, stereotyp: pohodář.

Zaujali jsme vás?  Napište nám

1 dastec bila200

IT řešení na míru a technologie pro ozvučení vašich akcí.

Fakturační údaje:
Mgr. Jan Kocáb
Kynského 126, 274 01 Slaný
IČ: 62983890
DIČ: CZ7305150688

Jsme plátci DPH.

VOLEJTE, PIŠTEChcete se zeptat? Jsme tu.

(+420) 603 507 060

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mapa

VZDÁLENÁ POMOCPojďme se na to podívat..

Stahněte si vzdálenou pomoc.

Váš ajťák se k vám za minutku teleportuje.

KLIK